Нарешті! Я так давно мріяла про свій власний блог і ось нарешті моя мрія здійснилася! Тепер у мене є місце, де я можу вам розповісти багато цікавих речей, а ви матимете можливість побільше дізнатися про мене.
            

Мене звуть Оля, маю коханого чоловіка Славу та найкращого в світі синочка Андрійка.

 

Я не просто так для знайомства вибрала світлину з новорічного свята - це ж початок року, початок блогу і початок нових знайомств. 

 

         Наразі ми проживаємо в США, в штаті Конектикуті. В нас багато різних захоплень, але саме велике з них - це подорожі! Ми намагаємося подорожувати в будь-яку вільну хвилину, щоб побачити якумога більше цікавих місць. Ми вирішили, що поки ми живемо тут - ми будемо більше дізнаватися про Штати і Канаду. І з радістю поділимося з вами нашими відкриттями. Тому більшість наших статтей буде про подорожі.

         Можливо хтось просто подивиться світлини, хтось прочитає про нові для нього місця, хтось порине в спогади про відвідані колись території, а когось наші статті підштовхнуть на нові подорожі;) Головна наша мета - щоб вам було цікаво і інформація була необхідною для вас;) Тому коментуйте і пишіть ваші відгуки, а ми будемо брати їх до уваги.
        Ще одне з моїх захоплень, це фотографія, що допоможе нам більш мальовничо вам про все розповідати.

        Багато подорожуйте! Дізнавайтеся про світ навколо вас!
П.С. Звичайно, попутно, ми вам будемо розповідати і про інші наші захоплення;)